Pasaulinė Žemės diena

Pasaulinė Žemės diena – tai diena, kuri mus visus paskatina susimąstyti, ką darome, kad mūsų Žemė taptų tvaresnė, švaresnė, saugesnė. Pagrindinis dienos paminėjimo tikslas, kad visi taptų atsakingi ir suprantantys aplinkoje vykstančius procesus, gebantys įžvelgti problemas ir jas spręsti. Paminint svarbią dieną, skyriaus mokiniai Džiugas Rimkūnas AM 21, Inesa Daškevičiūtė ML 22, Vanesa Dubnikaitė ML 23 rekomenduoti mokytojų Raimondos Ulinskienės ir Svajos Lapelienės, prisijungė prie respublikinio projekto „Mes rūšiuojame“ paskelbto piešinių  konkurso „Tvari ateities elektronika“.

Pasaulinė Žemės diena

III gimnazinės klasės mokiniai  su  chemijos ir biologijos dalykų mokytojomis Jurgita Dumbriene  ir Aaudra Kisežauske diskutavo svarbia tema – „Mūsų vieta pasaulyje, ryšys su gamta ir atsakomybė už jos išsaugojimą“. Suprasdami, kad visi esame atsakingi už Žemės išsaugojimą,  mokiniai paruošė stendą, kuriame jie savo linkėjimais apkabino Žemę. Be abejo nebuvo pamiršti ir mūsų giesmininkai. Šiais metais mokyklos teritorijos medžiai vėl  pasidabino  naujais paukščiukų inkilais, kuriuose galės apsigyventi naujakuriai ir mus džiuginti giesmėmis.

Svarbu nepamiršti, kad rūpintis Žemės išsaugojimu privalome kiekvienas.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė Audra Kisežauskė

Svetainėje lankosi 140 svečių ir nėra prisijungusių narių