Šimtadienio šventė abiturientams

Šių metų kovo 14 dieną Šeduvos technologijų verslo mokymo skyriuje vyko abiturientų šimtadienio šventė. Renginį organizavo vienuoliktokai, kurių kiekvieno indėlis buvo labai svarbus. Renginio tema – „Mafija“, tad šventės organizatoriai tapo mafijos atstovais, o renginio svečius saugojo rimtai nusiteikusi apsauga.

Šimtadienio šventė abiturientams

Šimtadienio šventė parsidėjo nuo abiturientų „palydėjimo“ į papuoštą salę, kur jų jau laukė mokytojai. Mokiniams sveikinimo žodžius, įkvepiančius palinkėjimus išsakė skyriaus vedėja Gintarė Nausiedienė, praktikos vadovas Alvydas Slavinskas ir dvyliktokų auklėtoja Laura Vaicekauskienė. Šventės metu abiturientams buvo teikiamos nominacijos: „Metų linksmiausias“, „Metų išradingiausias“, „Metų pažadukas“, „Metų skolininkas“, „Metų juokas“, „Metų drąsiausias“ ir kt.

Organizatoriai rūpinosi, kad šventė būtų linksma ir kad dvyliktokai gerai praleistų laiką, todėl nemažai laiko skyrė įvairioms užduotims: dainoms, žaidimams, viktorinoms. Gerą nuotaiką garantavo šventės vedėjai – Kamilė, Liveta, Gabija, Augustina. Jų dėka renginys buvo linksmas, žaismingas ir nenuobodus. Renginys baigtas šventinių žvakučių uždegimu ant torto, nuoširdžiais abiturientų padėkos žodžiais bei gėlėmis mokytojams.

Linkime abiturientams sėkmės.

Vyr. profesijos mokytoja Rima Miliauskienė