„Gražus miestas Panevėžys“

image068

Balandžio 24 d. Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinėje mokykloje vyko respublikinis informacinių technologijų konkursas „Gražus miestas Panevėžys“, skirtas išaiškinti geriausią informacinių technologijų dalyko žinovą profesinių mokyklų kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokinių tarpe. Konkurse dalyvavao 5 komandos. Mūsų mokyklai atstovavo 4 šios specialybės mokiniai: Justina Dargužytė, Dalius Gutauskas, Lukas Paulius ir Lorenas Simovičius. Komandos pavadinimas „Dvariečiai“. Konkursas prasidėjo nuo komandos parengto pristatymo. Po to komandos nešinos fotoaparatais keliavo po Panevėžio miestą.  Nuotraukos buvo panaudotos reklaminio plakato „Gražus miestas Panevėžys“ parengimui. Parengti plakatai buvo atspausdinti bei įvertinti komandas atlydėjusių  profesijos mokytojų bei profesionalių dizainerių. Mūsų komanda, gavusi iš konkurso rengėjų reklaminį lankstinuką, jį sulankstė į lėktuvėlį. Jis komandą „skraidino“ po Panevėžio miestą. Ši idėja buvo panaudota ir rengiant reklaminį plakatą. Plakato idėja buvo pripažinta originaliausia. Atlikus šią užduotį, komandų dalyviai pasitikrino žinias spręsdami informacinių technologijų testą. Susumavus rezultatus, mūsų komanda užėmė antrą vietą. Konkurso organizatoriai iš tikrųjų sukūrė nuostabią bendravimo atmosferą, sugalvojo labai įdomias užduotis, ir netgi pas sinoptiką Naglį Šuliją užsakė puikų pavasarinį orą...

Pristatymas

Click to download in FLV format (15.38MB)

>>>reklaminis plakatas

Mokytoja Raimonda Ulinskienė