„Mes PROF‘ai -2014“

Balandžio 8 d. Radviliškio technologijų ir  verslo mokymo centro  Šeduvos TVM skyriaus vokalinė grupė,  vadovaujama V.Selenos,  jau antrą kartą vyko į Šiaulių regiono jaunimo meno festivalį  „Mes PROF‘ai -2014“, kuris vyko Šiaulių profesinio rengimo  centre.       Šiame festivalyje savo  meninius sugebėjimus – dainas, šokius,  rūbų kolekcijas, šukuosenas demonstravo Šiaulių  rofesinio rengimo  centro specialybių skyriai, Radviliškio Gražinos  pagrindinės mokyklos,  Lizdeikos ir Baisogalos gimnazijų, Šiaulių Ragainės ir Vinco Kudirkos  progimnazijų, Šiaulių moksleivių namų, „Romuvos“ , Simono Daukanto  Juliaus Janonio gimnazijų, Šiaulių logopedinės mokyklos meno kolektyvai. Mūsų skyriaus vokalinė grupė, kurioje dainavo antro kurso virėjų specialybės mokinės Ž.Palijanskaitė ir E.Dabašinskaitė bei  elektrikų  specialybės pirmo kurso mokiniai .Kasparavičius, D.Šiuškus ir E.Červinas  atliko reklaminį mokyklos ir specialybės kūrinį  - „Elektrikų sutartinė“. Grupė už pasirodymą buvo apdovanota festivalio padėka ir dovana.  Veikė ir meninių  darbų parodos, kuriuose  savo sukurtus  mokinių dirbinius eksponavo ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro kolektyvas. Papuošalų kolekcijas, medžio, faneros ir tekstilės darbus demonstravo Šiaulių moksleivių namų, Šiaulių jaunųjų technikų centras, Kuršėnų Pavenčių mokykla, Šiaulių „ Ringuvos „ specialioji mokykla, Radviliškio dailės mokykla, Šiaulių sanatorinė ir logopedi nė mokyklos, Šiaulių Dainų progimnazija, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla.

Dalyvavimas  šiame festivalyje suteikė daug gražių ir neišdildomų įspūdžių.

Neformalaus  ugdymo  organizatorė    M.Selenienė