Renginys, skirtas K. Donelaičio 300 gimimo metinėms.

image071

Balandžio 23d. 12 valandą Raudondvario kaimo bibliotekoje įvyko renginys, skirtas K. Donelaičio 300 gimimo metinėms. Susirinko gausus būrys skaitytojų: mokytojos G. Nausėdienė, S. Gilienė, Z. Majarienė,  buvusi lietuvių kalbos mokytoja D. Baltkojytė, kultūros namų vadovė M. Selenienė, mokyklos bibliotekininkė A.Gulbinienė, didelis būrys elektromontuotojo specialybės mokinių iš Šeduvos skyriaus, taip pat kaimo gyventojai, kurie myli knygas. Renginį pradėjo šeimininkė – Raudondvario kaimo vyr. bibliotekininkė D. Bagušienė. Ji pristatė K. Donelaičio biografiją, kurios reikėjo klausytis labai atidžiai, nes vėliau vyko viktorina, kuri buvo paruošta pranešimo pagrindu. Atspėjusieji buvo apdovanoti. Klausėmės Rolando Kazlo skaitomų Kristijono Donelaičio „Metų“ ištraukos. Ištraukas iš „Pavasario linksmybių“ buvo pasiruošusios skaityti  Raudondvario kultūros namų direktorė Marytė Selenienė ir mokyklos bibliotekininkė A.Gulbinienė. Renginį vainikavo arbatos puodelis, prie kurio visi pasidalino įspūdžiais apie aną laikmetį, žmonių gyvenimo būdą ir darbus, apie patį Donelaitį, kaip žmogų, prisiminėm respublikinę konferenciją įvykusią Joniškio žemės ūkio mokykloje, kurioje dalyvavome su grupe mokinių. Išėjome linksmi ir pasidaliję skaitymo džiaugsmu.

Bibliotekininkė A. Gulbinienė