Mobilioji praktika Portugalijoje

Šeši skyriaus transporto priemonių remontininko ir automobilių mechaniko specialybių mokiniai atvyko į Portugaliją atlikti trijų savaičių trukmės praktiką. Tai Erasmus+  programos  1  pagrindinio  veiksmo projekto Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET- 00139072 dalis. Praktika vyksta Montijo mieste, trijuose automobilių servisuose. Dominykas su Laimonu darbuojasi Citroen servise, Džiugas, Dinas, Edvinas ir Lukas – dvejuose Euromaster JP Pneus firmos servisuose.

Mobilioji praktika Portugalijoje

Mokiniai dirba ir mokosi – remontuoja automobilių transmisijas, važiuokles, montuoja padangas, balansuoja ratus, atlieka mašinų techninį aptarnavimą. Kiekviena grupelė turi paskirtus vadovus, kurie rūpinasi praktikos eiga, moko profesijos praktinių įgūdžių. Praktikantai gyvena atskirame kotedže ir turi puikias buitines sąlygas.

Savaitgalį mokiniams buvo surengta ekskursija į Lisabonos senamiestį, pinigų muziejų, virš miesto iškilusią St. Jorge pilį.

Profesijos mokytojas Povilas Zolobaitis,
Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis