Žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinių vizitas Tenerifėje

Įgyvendinant Erazmus+1 pagrindinio veiksmo programos projektą Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000139072, spalio 24 dieną šeši žirgininkystės darbuotojo specialybės mokiniai iš Šeduvos skyriaus atvyko į Tenerifę trijų savaičių mobiliai praktikai. Oro uoste buvome sutikti partnerių Chose ir Noelijos, kurie supažindino su praktikos darbo vieta ir tvarkaraščiu. Mokiniai mobilią praktiką atlieka šiaurinėje Tenerifės salos dalyje, jojimo klube „La Atalaya“, kuriame laikoma virš 60 įvairių veislių žirgų. Savaitės bėgyje mokiniai dirbo tvarkydami žirgų karčius, valydami žirgus, jojimo inventorių bei gardus ir ruošdami žirgus treniruotėms. Susipažino su jojimo klubo baze, pašarų laikymo patalpomis ir sąlygomis bei pagelbėjo šeriant žirgus.

Žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinių vizitas Tenerifėje

Mobilios praktikos metu patiriame daug įvairių emocijų, tobulėjame profesinėje srityje, įgyta patirtis leis praplėsti ir atnaujinti mokymo kokybę.

Vyresnioji profesijos mokytoja Loreta Baltkojienė

Svetainėje lankosi 221 svečias ir nėra prisijungusių narių