Pilietinė akcija „Atminties kelias“

Dienos be automobilio proga, gimnazistai, lydimi neformaliojo švietimo organizatorės G. Nausėdienės, bibliotekos vedėjos A. Gulbinienės, profesijos mokytojų L. Vaicekauskienės ir I. Gailiuvienės, leidosi į aštuonių kilometrų žygį. Žygio tikslas – ne tik mokiniams priminti apie aplinkosaugines problemas, bet ir prisidėti prie pilietinės akcijos „Atminties kelias“, kurią organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

Pilietinė akcija „Atminties kelias“

Pasiekus Senąsias Šeduvos žydų kapines, bibliotekos vedėja pristatė trumpą Lietuvos žydų istoriją. Mokiniams priminta, kad rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena, kodėl apie tai svarbu kalbėti ir prisiminti. Prisiminta Šeduvos miestelio istorija ir sąsajos su žydų kultūra.