Skyriuje lankėsi įmonės „Constro“ atstovai

Plečiant socialinių partnerių tinklą, skyriuje lankėsi įmonės „Constro“ atstovai. Įmonė sertifikuota pramoninės statybos, metalo konstrukcijų, vamzdynų sistemų, laivų statybos ir remonto, elektros inžinerijos srityse. Įmonės atstovai bendravo su inžinerinės srities specialybes besimokančiais mokiniais. Pamokos metu pristatyta įmonės veikla, aptartos mokinių karjeros galimybės bei žaismingai patikrintos turimos mokinių žinios, o geriausieji apdovanoti prizais. Nauja pažintis su šia sėkminga įmone pratęsta susitikime su administracija, kurio metu nubrėžtos galimos bendradarbiavimo gairės, išsakyti abiejų pusių lūkesčiai. Tikime, kad tai produktyvaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo pradžia.

Skyriuje lankėsi įmonės „Constro“ atstovai