Pamoka, skirta Žemės dienai

Tokia saulėtą ir gražią dieną-kovo 20-ąją visas pasaulis švenčia Žemės diena. Nepamiršta ji ir mūsų skyriuje. Antra pamoką 11 kl. mokiniams vyko netradicinė pamoka „Tausokime Žemę“.

Pamoka, skirta Žemės dienai

Pamoka vedė chemijos vyr. mokytoja Jurgita Dumbrienė ir biologijos vyr. mokytoja Audra Kisežauskė. Mokiniams  buvo pasakojama apie ekologines, globalines Žemės išlikimo problemas ir klausimus. Mokiniai buvo skatinami pagalvoti, kaip kiekvienas gali prisidėti prie jų sprendimo. Ką vertėtų nuveikti, kas primintų mums, kiek džiaugsmo mums suteikia gamta ir kodėl verta ją saugoti. Iš projekto „Žemės kvėpavimas“, kurio asociacija  Gyvoji planeta, mokiniams buvo pateikta meditacija bei kvėpavimo praktika, kuri  padėjo mokiniams giliau išgyventi ryšį su Žeme, pajausti jai meilę, skatinti poreikį rūpintis mūsų bendrais namais – Žemės planeta. Pamokos refleksijai mokiniai užrašė linkėjimus  Žemei. Linkėjimai buvo su gerais ketinimais ,nuoširdus, su rūpesčiu, kaip galima padėti jai. Juos sudėjome į bendrą voką „Linkėjimai Žemei“.

Mokytojos Audra Kisežauskė ir Jurgita Dumbrienė