Mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika 2023“

Kovo 9 dieną gimnazijos skyriaus mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika 2023“. „Swedbank“ iniciatyva surengtoje pamokoje mokiniai klausėsi įvairių pranešėjų tvarumo, finansinio raštingumo, inovacijų ir kitomis temomis. Koks pasaulis mūsų laukia po dešimt, dvidešimt ar trisdešimt metų? Ar liks popierinės knygos? O gal jas rašys dirbtinis intelektas? Kokios profesijos bus paklausios ir kodėl pokyčiams turime pradėti ruoštis jau dabar? Pertraukos metu mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti „Prototo“ žaidime.

Mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika 2023“

„Mokonomokos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Vyr. matematikos mokytoja Daina Baravykienė