Skyriaus mokiniai dalyvavo kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“

Kaip ir kiekvienais metais mokymo skyriaus mokiniai dalyvavo kalėdinių ir naujamečių kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“. Konkursą organizavo VšĮ Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla.

Skyriaus mokiniai dalyvavo kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“

Konkurso tikslai ir uždaviniai:  skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą; ugdyti kūrybiškumą ir meninę saviraišką;  skatinti įvairiapusį žinių siekimą;   formuoti tikslingą užklasinę veiklą. Konkursas vyko šiose kategorijose: atvirukas – piešinys; atvirukas – koliažas; atvirukas – animacija. Mūsų mokymo skyriaus mokiniai rinkosi atviruko piešinio kategoriją ir varžėsi 9-12 klasių bei 19 metų ir vyresnių grupėse.  Mokiniai pateikė po vieną darbą, atliktą kompiuterinės grafikos programomis.

Pasibaigus konkursui visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

Profesijos mokyta metodininkė Raimonda Ulinskienė

Svetainėje lankosi 11 svečių ir nėra prisijungusių narių