Šeduvos TVM skyriaus atstovai dalyvavo Švietimo pažangos asamblėjoje

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda birželio 1 d. atidarė Švietimo pažangos asamblėją, kurioje pristatyti inovatyvūs švietimo projektai ir mokymo iniciatyvos iš visos šalies mokyklų bei švietimo organizacijų. Sveikinimo kalboje šalies vadovas pabrėžė, kad pasaulio įvykiai reikalauja informacinio atsparumo ir pilietinio pasirengimo, dar didesnę svarbą įgyja kūrybiškumo ir skaitmeninė kompetencijos, aktualesne tampa kultūros bei švietimo sąveika, pilietiškumo ugdymas.

Lietuvos Respublikos Prezidentūra švietimo pažangos asamblėją inicijavo ir organizavo kartu su partneriais VDU Švietimo akademija, EDU Vilnius, „Renkuosi mokyti!“ ir Lietuvos moksleivių sąjunga. Asamblėjoje dalyvavo mokytojai, edukologai ir mokiniai iš visos Lietuvos, buvo pristatyti 42 atrinkti švietimo įstaigų projektai. Iš viso asamblėjai buvo pateiktos 145 projektų paraiškos.

Tarp atrinktų projektų pateko ir asamblėjoje, kuri vyko Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose, dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinių parengtas projektas  „Lietuvos stiprybė – dabarčiai. Lietuvos žaliosios partizanams, veikusiems Šeduvos apylinkėse, atminti“. Projektą pristatė Automobilių mechaniko specialybės mokinys Džiugas Rimkūnas, lydimas praktinio  mokymo vadovo Alvido Slavinsko.

Šeduvos TVM skyriaus atstovai dalyvavo Švietimo pažangos asamblėjoje

Asamblėjos darbo grupių aptarimo metu projektas buvo pažymėtas kaip ugdantis pilietiškumą, įtraukiantis į veiklą ne tik mokinius, bet ir  sutelkiantis mokyklos ir seniūnijos bendruomenę.

Daugiau užfiksuotų akimirkų rasite čia:

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių