Automobilių mechanikai baigė vizitą Londone

Automobilių mechanikų specialybės mokiniai, nuo 2018-11-18 pradėję vizitą Londone pagal projektą „ Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektas Nr. 2017-1-LT01-KA102-035036 Londonas 2018-11-18/ 2018-12-08“, toliau sėkmingai jame dalyvavo. Suskirstyti grupelėmis po du, mokiniai tęsė darbą trijuose servisuose – remontavo ir atlikinėjo priežiūrą įvairių markių ir modelių automobiliams. Antrąjį savaitgalį, kaip ir pirmąjį, skyrė susipažinimui su Londono lankytinomis vietomis. Mokiniai aplankė Grinvičą, laiko juostą, nuo kurios pradedamas pasaulio laiko skaičiavimas, Grinvičo observatoriją. Taip pat apsilankė jūreivystės muziejuje, praėjo pėsčiųjų tuneliu po Temzės upe. Vizitui besibaigiant, projekto kuratorė Londone, serviso vadovams įteikė sertifikatus, įrodančius servisų dalyvavimą projekte. Mokiniai servisams paliko atminimo dovanėles, atvežtas iš Lietuvos.

Automobilių mechanikai baigė vizitą Londone

2018-12-07 iki pietų mokiniai darbavosi savo darbo vietose. Po pietų grįžo į viešbutį, kus įvyko vizito aptarimas dalyvaujant projekto kuratorei. Kuratorė mokiniams įteikė dalyvavimo šiame projekte sertifikatus.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį mokiniai išvyko į Lutono oro uostą, iš kur laimingai grįžo į Lietuvą.

Lydintis profesijos mokytojas R. Tamkus