Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai mėgaujasi stažuote Kretoje

Pirmoji vizito dieną Kretoje nustebino gausa malonių siurprizų. Mūsų komanda buvo supažindinta su stogdengių profesijos moksleiviais iš Prancūzijos. Ekskursiją pradėjome nuo Kuorno ežero, vienintelio gėlo vandens ežero visoje saloje. Kitas sustojimas – dažasvydis. Komandas sudarė mišri sudėtis: prancūzai-lietuviai prieš prancūzus- lietuvius. Nugalėjo geros emocijos ir draugystė. Taip pat aplankėme Chania kurortinį miestelį ir ten esančią senąją prieplauką, bei švyturį. Dieną vainikavo internacionalinė vakarienė graikiškų patiekalų restorane.

Vyresnioji profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė