Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinių pamoka Kurtuvėnų regioninio parko žirgyne

Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniams vyko pamoka netradicinėje aplinkoje – Kurtuvėnų regioninio parko žirgyne. Apie regioninį parką ir jame įsikūrusį žirgyną išsamiai papasakojo darbuotoja Veronika. Būsimieji žirgininkai susipažino su Šiaulių universiteto hipoterapijos centru, žirgų laikymo ypatumais, pašarų ruošimo ir laikymo sąlygomis, balnų bei kito inventoriaus laikymo patalpomis bei fizioterapinėmis priemonėmis žirgams. Mokinius labai sudomino žirgams įrengtas soliariumas, domėjosi jo panaudojimu žirgų sveikatinimui. Pamoka buvo ne tik įdomi, bet ir informatyvi bei naudinga.

Vyresnioji profesijos mokytoja Loreta Baltkojienė

Svetainėje lankosi 91 svečias ir nėra prisijungusių narių