P2

Tarpkultūrinis dialogas

Gruodžio 1 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko V-oji Lietuvos mokytojų ir mokinių metodinė-praktinė konferencija „Tarpkultūrinis dialogas“. Konferencijoje dalyvavo gausus būrys mokinių iš Radviliškio rajono ir miesto, bei Šiaulių miesto gimnazistai ir juos lydintys mokytojai. Susirinkusiuosius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai – šokių kolektyvas (vadovė – Valerija Jurgauskienė). Visą konferencijų salę puošė mokinių tapybos darbai, tad renginys prasidėjo Radviliškio rajono mokinių piešinių konkurso „Europos šalių žmonių draugystė“ nugalėtojų ir dalyvių apdovanojimais.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Plenariniame posėdyje pranešimą skaitė Kazimieras Augulis „Radviliškio rajono savivaldybės ir Umanės miesto savivaldybės bendradarbiavimas“. „Europos žmonių festivalis“ , kuris vyks kitų metų liepos 21-28d. jo organizaciją, pasiruošimą ir svarbą rajonui apibūdino Eligija Zoltnerienė – Radviliškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė. „Mūsų stiprybė – įvairovėje“ – įdomiai pateikė pranešimą Indrė Augutienė VŠĮ „Pasaulio piliečių akademijos“ direktorė. Vėliau dalyviai dirbo grupėse. Mokytojai savo pranešimuose pasidalijo patirtimi organizuojant pamokinę ir neformaliąją veiklą ugdant mokinių tarpkultūrinę kompetenciją; savo tyrimų bei stebėjimų rezultatais.

Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai susipažino su tam tikrų šalių liaudies menu, klausėsi tų šalių muzikos, kūrė patys. Savo kūrinius darbo grupių dalyviai pristatė konferencijos baigiamajame posėdyje.

Bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 81 svečias ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212