P2

Šeimų sporto šventė Raudondvaryje

Šeduvos TVM sporto klubas ,,Salikalnis“, LKSKA ,,Nemunas“ kartu su Raudondvario kaimo bendruomene š. m. spalio 14 d. (šeštadienį) organizavo ūkininkų šeimų ir Raudondvario kaimo bendruomenės gyventojų sporto šventę. Šventė vyko Raudondvaryje, sporto salėje, nes lietingas oras neleido šventę organizuoti lauke. Susirinkusieji į šventę buvo nusiteikę smagiai leisti laisvalaikį, sportuoti ir varžytis dėl įsteigtų prizų. Šventėje dalyvavo net 8 šeimos iš Raudondvario, Pakalniškių, Šeduvos ir svečiai iš Telšių.

471.jpg

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Varžybos prasidėjo kolektyvinių šaškių žaidimu. Komandą sudarė trys dalyviai, kurie žaidė pastumdami šaškes iš eilės, todėl sekantis dalyvis negalėjo numatyti žaidimo baigties. Geriausiai sekėsi Pranskevičių, Makučių ir Bagušių šeimoms iš Raudondvario. Linksmiausia varžybų dalis, sukėlusi daugiausiai teigiamų emocijų, buvo krepšinio estafetės rungtis. Komandoje žaidė po 3 dalyvius, rungties užduotis buvo įmesti krepšinio kamuolį į krepšį iš vairių vietų. Nugalėjo ūkininkų Gricių šeima iš Šeduvos. Dar vyko skraidančios lėkštės mėtymas, boulingo, smiginio rungtys. Skraidančios lėkštės mėtyme geriausiai pasirodė Makučių, Gricių, Mockevičių šeimos. Boulingo rungtį moterų tarpe laimėjo – Lina Mockevičienė (Raudondvaris), o iš vyrų geriausiai pasirodė Jonas Bezaras (Telšiai). Smiginio rungtį laimėjo Lina Griciuvienė ir Vytautas Gricius.

Šventėje visi turėjo užsiėmimų. Smagiai laiką leisti galėjo ir žiūrovai: klausėsi muzikos, stebėjo varžybas. Visi šventės dalyviai vaišinosi Reginos Pranskevičienės paruoštais valgiais, saldumynais, bendravo tarpusavyje. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti prizais kuriuos įsteigė LKSKA ,,Nemunas“. Specialiu prizu buvo apdovanota gausiausia, net septynių žmonių, Regimanto ir Aurelijos Pranskevičių šeima. Sporto rungtims teisėjavo Pakalniškių seniūnijos sporto metodininkas Vigantas Tarbūnas.

Labai smagu, kad šventėje aktyviai dalyvavo daug šeimų, kurios atvyko su vaikais. Bendri renginiai suartina šeimas, stiprina bendruomenę. Pasibaigus šventei visi nutarėme: mūsų kaime gyventi gera.

Sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 48 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212