Skyriaus mokiniai savo jėgas išbandė nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Elektrikas 2024“

Šių metų balandžio 17 dieną Alytaus profesinio rengimo centre vyko nacionalinis elektrikų profesinio meistriškumo konkursas „Elektrikas 2024”. Konkurso organizatoriai – Alytaus profesinio rengimo centras ir Elektrėnų profesinio mokymo centras. Konkurse dalyvavo  rekordinis dalyvių skaičius – 28  iš 16 profesinio mokymo įstaigų, tarp kurių buvo ir Radviliškio technologijų mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus būsimi elektrikai Aleksas Daujotas ir Pijus Pavlovas.  Pagrindinis profesinio meistriškumo konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą ir aukštesniuosius mąstymo gebėjimus: gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias, savarankiškumą ir atsakomybę. Kaip pabrėžė konkurso organizatoriai,  dalyvavimas tokio lygio varžytuvėse  yra didelis laimėjimas, nes jame dalyvauja atrinkti ir geriausiai pasiruošę mokiniai. Nors prizinės vietos laimėti ir nepavyko, džiaugiamės mokinių parodytais rezultatais ir įgyta patirtimi.

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas