Mokiniai įgūdžius tobulino Klaipėdoje

Kovo mėnesį apskaitininko ir transporto priemonių remontininko specialybės mokiniai tobulino įgūdžius Klaipėdoje. Klaipėdos turizmo ir verslo mokyklos sektoriniame praktinio mokymo centro organizuojamame sektorinio mokymo projekte dalyvavo 7 apskaitininko specialybės mokiniai. Buvo atliktas praktinis mokymas – mokiniai susipažino ir sėkmingai atliko užduotis B1 apskaitos  programa. Klaipėdos technologijų mokymo centre savo profesines kompetencijas tobulino 8 transporto priemonių remontininko mokiniai. Mokiniai mokėsi atlikti ratų geometriją, automobilių kompiuterinę diagnostiką, tobulino įgūdžius automobilių elektros įrangos, automobilio priežiūros ir informacinių technologijų srityse. Tikimės, kad įgytos žinios ir nauja patirtis bus naudinga tolimesniame mokymesi ir atsispindės kompetencijų vertinimo rezultatuose.

Mokiniai įgūdžius tobulino Klaipėdoje

Profesijos mokytojai Silvija Andriuškevičienė, Laimutis Brunius