Teisinių žinių konkursas „Temidė“

image077

Kovo 21 d. skyriaus mokinių komanda „Dvariečiai“, antrus metus iš eilės, atstovavo Radviliškio TVM centrą rajoniniame teisinių žinių konkurse „Temidė“. Konkurse dalyvavo penkios Radviliškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandos. Dalyviai turėjo atlikti šešias užduotis: prisistatymą, spręsti teisinių žinių testą, suvaidinti žaidybinį modulį, išspręsti kryžiažodį, pristatyti dienoraštį ir atsisveikinimą. Mūsų skyriaus komandą sudarė 5 pirmo kurso mokiniai: Deividas Šiuškus, Egidijus Čerbinas, Gintarė Rulytė, Vytautė Margytė, Virginija Aksionovaitė. Komandos nariai aktyviai ir kruopščiai ruošėsi konkursui – studijavo įstatymus, ruošė vaidinimą, prisistatymą, kūrė dienoraštį. Mokinius ruošė mokinių tarybos veiklos koordinatorė G. Nausėdienė. Teisiniais klausimais konsultavo teisės pagrindų mokytoja G. Galdikienė, meninę programos dalį padėjo paruošti neformaliojo ugdymo vadovė M. Selenienė ir vokalinės grupės vadovas V. Selena, techninį darbą padėjo atlikti informacinių technologijų mokytoja R. Ulinskienė. „Dvariečius“ į konkursą lydėjo  palaikymo komanda, kuriai pasiruošti padėjo dailės mokytoja S. Lapelienė. Renginys mokiniams buvo naudingas ir įdomus, leido ne tik turiningai praleisti laiką, bet įgyti žinių ir patirties.

Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė