Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjų vizitas

image116

Šeduvos skyriuje kaip ir kasmet, mokslo metų pradžioje, lankėsi ir su mokiniais susitiko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjai Vitalijus Kuranda ir Marius Kundrotas.  Pareigūnai aptarė pilnamečių ir nepilnamečių atsakomybę už administracinius pažeidimus, baudžiamąją atsakomybę dėl smurto artimoje aplinkoje, pėsčiųjų atsakomybę už kelių eismo pažeidimus. Mokiniams buvo primintos jų pareigos ir teisės, akcentuota, kad jie privalo laikytis mokymo įstaigos bei bendrabučio vidaus tvarkos taisyklių. Svečiai priminė, kad jaunimas turi kultūringai elgtis su vyresniais asmenimis bei tarpusavyje tiek pamokų metu, tiek viešoje erdvėje. Nepamirštos buvo rūkymo, alkoholio bei narkotikų vartojimo problemos. Paskaitos pabaigoje, pareigūnai mielai atsakinėjo į mokinių klausimus, diskutavo rūpimais klausimais.

Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė