• Slide5
  • Slide6

Rudens sporto šventė 2013

image120

Spalio 9 dieną RTVMC Šeduvos TVM skyriuje vyko Rudens sporto šventė. Renginys skirtas Tarptautinei judėjimo ir sveikos gyvensenos savaitei. Susirinkusiuosius pasveikino skyriaus vedėjas ir apdovanojo Rudens lengvosios atletikos kroso varžybų nugalėtojus. Merginų grupėje, 500 metrų nuotolyje, pirmąsias vietas užėmė Aurelija Pleivytė VR11, Roma Staražinskaitė AK13, Renata Mažuolienė AK13. Vaikinų grupėje, 1000 metrų nuotolyje, nugalėtojais tapo: Deividas Šiuškus EM13, Deividas Bielinskas EM13, Ainius Kasperavičius EM12. Rudens sporto šventė buvo surengta lauke, parke prie mokyklos. Geras oras leido susirinkusiems neskubėti namo. Rungtyse dalyvavo visų grupių komandos. Vaikinai žaidė futbolą, o merginų komandos jėgas išbandė kvadrato rungtyje. Futbolo varžybose nugalėjo antrakursiai, o kvadrato – antrakursės merginos. Taip pat vyko virvės traukimo varžybos, kuriose stipresnės už vaikinus pasirodė merginos. Kaip paskutinioji rungtis buvo numatyta estafetė, kuri buvo pakeista į palestros rungtį: sportininkai bėgo ratu 60 metrų, po kiekvieno rato paskutinis atbėgęs turėjo palikti distanciją. Dalyviai sportavo, smagiai praleido popietę ir pasisėmė teigiamų emocijų. Visi dalyviai buvo apdovanoti suvenyrais skirtais Tarptautinei judėjimo savaitei.