Mokinių renginys „Sukurkime kalėdinę nuotaiką savo širdyse“

Skyriaus mokiniai, paskutinę savaitę prieš didžiąsias metų šventes ir žiemos atostogas, dalyvavo kalėdiniame renginyje „Sukurkime kalėdinę nuotaiką savo širdyse“. Savo jėgas komandinėse rungtyse pasiryžo išbandyti trys mokinių ir viena mokytojų komanda. Komandos atliko įvairias kūrybines užduotis, demonstravo savo vaidybinius ir meninius gebėjimus. Smagios užduotys ir gera nuotaika leido pajusti šventinę atmosferą.

Mokinių renginys „Sukurkime kalėdinę nuotaiką savo širdyse“

Renginio metu apdovanotos grupės, kurios dalyvavo vyr. mokytojos S. Lapelienės inicijuotame konkurse „Gražiausia kalėdinė klasė“. Į šį konkursą įsitraukusios grupės apdovanotos padėkos raštais, o prizinių vietų laimėtojai – atminimo dovanomis. Pirmąją vietą iškovojo I kurso gimnazistai, grupės vadovė Laura Vaicekauskienė.  Antroji  vieta atiteko II kurso gimnazistams, grupės vadovė L. Kasperavičienė. Trečioji vieta skirta AM 20, VR 20 grupei, grupės vadovė A. Kisežauskė.

Padėkos, gražūs žodžiai ir linkėjimai, bendrumo jausmas, šypsenos – visa tai padovanojo teigiamas emocijas ir sukūrė šventinę nuotaiką.