Popietė bibliotekos bičiuliams. Su didžiosiomis šventėmis – padėka ir sveikinimai  mokyklos bibliotekoje

Gruodžio 16 d. bibliotekos bičiuliai pakviesti į mokyklos biblioteką: mokytojai, darbuotojai, moksleiviai. Čia visų laukė pasipuošusi šventėms biblioteka, paserviruotas saldumynais  stalas, karšta arbata ir dovanėlės. Renginį organizavo ir vedė bibliotekos šeimininkė A. Gulbibnienė. Visus pasveikino su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis ir supažindino su  jų atsiradimo istorija: kas yra Šv. Kalėdos, nuo kada ir kodėl puošiamos eglutės, kaip žmonės švęsdavo anksčiau šias šventes. Kadangi per Naujus Metus įprasta sakyti tostus, keletą tostų išgirdo ir susirinkusieji. O paskui renginio dalyviai turėjo garsiai visiems perskaityti šventinius linkėjimus, kuriuos rado prisegtus prie dovanėlių. Bibliotekoje skambėjo juokas, nes sveikinimai buvo humoristiniai. Su dovana atėjo ir mokyklos administracija, gimnazijos skyriaus vedėja atnešė didžiulę dėžę saldainių visiems dalyviams. Taip smagiai, linksmai ir su gera nuotaika, biblioteka palydi 2022 metus.

Bibliotekos vedėja Aksinija Gulbinienė