Mokiniai tobulino įgūdžius sektoriniuose mokymo centruose

Lapkričio mėn. 14-18 dienomis RTVMC Šeduvos skyriaus mokiniai savo įgūdžius tobulino sektoriniuose mokymo centruose. Elektriko specialybės mokiniai, lydimi profesijos mokytojo V. Noraičio mokėsi Vilniaus TECHIN energetikos sektoriniame praktinio mokymo centre. Mokiniai buvo supažindinti su elektros įrenginių, valdymo aparatų žymėjimais schemose, elektrinių schemų sudarymu ir braižymu, elektros mašinų sandara ir veikimo principais, instaliacijos pagrindais. Taip pat mokėsi naudotis matavimo prietaisais, mokomaisiais ir imitaciniais stendais. Automobilio mechaniko ir transporto priemonių remontininko specialybių mokiniai, lydimi profesijos mokytojo L. Bruniaus, žinių sėmėsi Kauno Technologijų centre. Mokiniai atliko dyzelinio variklio pilną išardymą, gedimo nustatymus, detalių remontą, variklio surinkimą, pagal galimybę, variklio užvedimą, benzininio vidaus degimo variklio analogiškus darbus. Mokiniai sugrįžo geros nuotaikos, pasisėmę naujų žinių ir patobulinę praktinius įgūdžius.

Mokiniai tobulino įgūdžius sektoriniuose mokymo centruose

Skyriaus informacija