Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas

Skyriaus mokiniai laikė nuotolinį aplinkosaugos egzaminą. Tai pirmą kartą Lietuvoje vykstantis  Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas. Šiuo egzaminu siekiama ne tik patikrinti žinias, įvertinti ekologinį raštingumą, bet ir sudominti aplinkosaugos temomis platesnę visuomenės dalį. Šią dieną minima Tarptautinė klimato kaitos diena. Apie klimato kaitos padarinius mokiniai diskutavo per biologijos pamokas. Visiems mums rūpi aplinkosauga, nes aplinkosaugos problemos turi tiesioginį poveikį mūsų gyvenimui ir sveikatai.

Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas

Pastaruoju metu klimato kaita yra itin sparti. Yra įrodyta ir pripažinta, kad tokia drastiška kaita yra žmogaus veiklos padarinys. Dėl klimato kaitos Žemėje tirpsta ledynai, kyla vandenynų lygis, dažnėja ekstremalios sausros bei galingos audros. Todėl labai svarbu kiekvienam iš mūsų pagalvoti, ką mes darome ir ar viską padarėme, kad sustabdytume klimato kaitos padarinius.  Kiekvienas iš mūsų galime ir turime rinktis tvarų gyvenimo būdą.

Vyr. biologijos mokytoja Audra Kisežauskė