Smagios pirmakursių krikštynos

Einant į pabaigą jau antram mokymosi mėnesiui, antro kurso gimnazistai drauge su grupės vadove Laimute Kasperavičienė suorganizavo pirmakursių, besimokančių gimnazijos skyriuje, krikštą. Vienuoliktokai buvo netikėtai sučiupti mokyklos koridoriuose. Jų laukė nemenki iššūkiai: ėjimas žąsele, skanduotė, priesaika, įvairios sportinės rungtys, gurmaniškų patiekalų ragavimas. Pavyzdį atliekant užduotis auklėtiniams rodė grupės vadovė Laura Vaicekauskienė. Daug gerų emocijų, juoko ir gryno oro pavertė krikšto ceremoniją linksma švente. Pradžioje išsigandę ir rimti veidai greitai pasipuošė šypsenomis. Atlikę jiems skirtas užduotis, vienuoliktokai „oficialiai“ tapo skyriaus mokiniais ir buvo priimti į vyresniųjų mokinių draugų ratą.

Smagios pirmakursių krikštynos

Svetainėje lankosi 19 svečių ir nėra prisijungusių narių