Paskaita apie prekybą žmonėmis

Mokymo skyriuje lankėsi Šiaulių apskrities Radviliškio rajono PK vyresnioji tyrėja Ilona Sernovienė ir vyresnioji tyrėja Jūratė Beržinskienė. Pokalbio su mokiniais  tikslas – prekybos žmonėmis prevencija. Šiandien pasaulyje egzistuoja daugybė prekybos žmonėmis formų. Jos nuolat kinta, atsiranda vis naujų būdų ir priemonių, prisidedančių prie žmonių išnaudojimo pačiais įvairiausiais tikslais. Pareigūnės priminė mokiniams, kad nors visame pasaulyje prekyba žmonėmis yra pripažinta kaip nusikalstama ir nelegali veikla, tačiau tai tebėra viena sparčiausiai augančių organizuoto tarptautinio nusikalstamumo formų. Akcentuota, kaip svarbu kalbėti apie tai, kaip saugoti save ir artimuosius bei identifikuoti šią nusikalstamą veiklą.

Paskaita apie prekybą žmonėmis