Mokytojų dienos linksmybės

Štai ir praūžė dar vienas spalio penktosios rytas. Su nerimu, ar viskas pavyks kaip planavome, sulaukę Mokytojų, pradėjome planuotas veiklas. Visus susirinkusius pasveikino du mokinių tarybos nariai. Po sveikinimo žodžių ir supažindinti su pirmąja užduotimi, Mokytojai judėjo link pirmosios orientacinės veiklos, laukusios žirgyne. Bendradarbiaujant su žirgyno profesijos merginomis, pabendravome prie arbatos puodelio. Merginos suteikė galimybę pareikšti originalumą kamanų segimo rungtyje, papasakojo apie dailųjį jojimą ir leido tai išbandyti praktiškai. Kita užduotis vyko virtuvėje, tad puikiai pasidarbavo ir virėjų profesijos mokiniai. Mokytojų užduotis buvo susirinkti technologinę kortelę iš trijų skirtingų patiekalų, pagaminti salotas bei jas padegustuoti. Šauniai parinktų salotų dar nebuvo išbandžiusios virėjų profesijos mokytojos. Po degustacijos Mokytojai keliavo į sporto salę, kur jų laukė draugiškos tinklinio varžybos su mokiniais. Tiek mokiniams, tiek Mokytojams ši užduotis sukėlė daug teigiamų emocijų. Renginį vainikavo dovanos, kava, saldumynai ir gražūs žodžiai Mokytojams bei mokiniams.

Mokytojų dienos linksmybės

Mokinių tarybos pirmininkė Ema Raminaitė