Prasmingas gimnazijos skyriaus mokinių žygis

Noras kalbėti apie aplinkosaugos problemas, diskutuoti apie oro taršą minint dieną be automobilio, paskatino tai daryti ne vien kalbomis, bet ir darbais. Būtent šią dieną, rugsėjo 22-ąją, gimnazijos skyriaus mokiniai buvo pakviesti leistis į žygį. Mokiniai, lydimi grupės vadovių L. Kasperavičienės ir L. Vaicekauskienės,  leidosi į kelią ir įveikė pėsčiomis beveik 9 kilometrus.

Prasmingas gimnazijos skyriaus mokinių žygis

Profesijos mokytoja R. Gilytė pakvietė žygeivius į senąsias Šeduvos miesto žydų kapines, kur supažindino mokinius su Šeduvos žydų istorija, pristatė statomą muziejų „Dingęs Štetlas“. Mokiniams priminta, kad rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena. Mokytoja paskatino mokinius domėtis šia istorija ir apie tai kalbėti, nes tragiškų ir žiaurių istorijos pamokų pamiršti negalima.

Dėka kūrybiškų ir iniciatyvių mokytojų bei aktyvios mokinių tarybos, žygiu pavyko paminėti net dvi svarbias datas – dieną be automobilio bei Lietuvos žydų genocido dieną.

Gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė