Žirgų pasirodymas parodoje „Avis aprengs ir pamaitins“

Rugsėjo 10 d. specializuotame avininkystės ūkyje UAB „Genetiniai ištekliai“ Lietuvos avių augintojų asociacija surengė dešimtąją avininkystės parodą „Avis aprengs ir pamaitins 2022“. Parodos metu pristatyta avių ekspozicija, žemės ūkio technikos ekspozicija, vyko avių kirpimo varžytuvės, tautodailininkų, amatininkų bei avininkystės reikmenų mugė, seminarai aktualiomis avininkystės temomis. Jau trečius metus iš eilės Šeduvos TVM skyrius parodoje pristatė savo mokymą įstaigą. Profesijos mokytojos Ingos Gailiuvienės surengtame žirgų konkūre dalyvavo žirgininkystės darbuotojo specialybės mokiniai. Savo gebėjimus taip pat demonstravo buvę skyriaus mokiniai ir jų treniruojami mažieji raiteliai. Konkūre pasirodė septyni raitelių bei žirgų duetai.

Žirgų pasirodymas parodoje „Avis aprengs ir pamaitins“

Gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė