Diplomų įteikimo šventė

Šiltą ir gražų birželio 29 d. rytą į skyrių rinkosi absolventai. Tai ne eilinė diena, o profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė. Visus susirinkusius pasveikino ir profesinio mokymo diplomus įteikė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Prie sveikinimų ir palinkėjimų prisidėjo skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis. Absolventams gražius žodžius skyrė gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė. Direktoriaus įsakymu, kurį skaitė praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas, mokiniams įteiktos padėkos už gerą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą neformaliojo švietimo srityje, veiklą mokinių taryboje bei sporte. Išleista  dar viena diplomuota karta. Ir vis ta pati jaudinanti akimirka, kai tvirtai spaudžiame jau profesiją įgijusio žmogaus ranką. Į karjeros pradžią išleidome 106 absolventus – automobilių mechanikus, virėjus, apskaitininkus, multimedijos paslaugų teikėjus, žirgininkystės darbuotojus, elektrikus. Linkėdami būti sėkmingais ir laimingais, tikime, kad dabar Jų ateitis Jų pačių rankose.

Diplomų įteikimo šventė

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė