Šeduvos TVM skyriuje vyko renginys „Atrask savo talentą“

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje vyko Europos profesinių gebėjimų savaitei skirtas renginys „Atrask savo talentą“. Prisidėdami prie Europos Komisijos iniciatyvos, kuria siekiama, kad profesinis mokymas, padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis, pakvietėme bendrojo ugdymo mokyklų mokinius susipažinti su skyriuje rengiamomis profesijomis.

Šeduvos TVM skyriuje vyko renginys „Atrask savo talentą“

Savo talentą atrasti ir susipažinti su mūsų mokymo įstaiga atvyko Šeduvos gimnazijos, Baisogalos gimnazijos ir Pakruojo r. Rozalimo pagrindinės mokyklos mokiniai. Renginio dalyvius pasveikino RTVMC direktorius Jonas Pravilonis ir pasidžiaugė dalyvių gausa. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pakvietė mokinius gerai praleisti laiką ir išbandyti save. Renginio metu pristatytos 5 specialybės ir su jomis susijusios veiklos. Pasiskirstę komandomis, svečiai susipažino su virėjo, automobilių mechaniko, žirgininkystės verslo darbuotojo, multimedijos paslaugų teikėjo, elektriko specialybėmis. Profesijų mokytojai ne tik pristatė specialybes, bet ir siūlė praktinių veiklų. Mokiniai išbandė virėjo amatą ir vaišinosi savo pagamintais patiekalais, turėjo galimybę improvizuotoje foto studijoje pabūti fotografais, susipažinti su automobilių mechanikų įranga bei pavairuoti traktorių, pajodinėti žirgais ar stebėti jų balnojimą, susipažinti su elektros pasaulio paslaptimis.

Apie renginio sėkmę byloja tai, kad atvykusieji, net pasibaigus renginiui, neskubėjo išsiskirstyti. Tikime, kad renginio tikslas – skatinti mokinius teigiamai žiūrėti į profesinį mokymą ir jo nenuvertinti – pasiektas, o pažintis su skyriumi mokiniams paliko teigiamas emocijas.

Gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė

Svetainėje lankosi 121 svečias ir nėra prisijungusių narių