Pasaulinė Žemės diena

Pasaulinė Žemės diena mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną.

Mūsų skyriuje Žemės dienos veiklos prasidėjo vėliavos pakilimu. Kovo 21 d. profesijos mokytoja Laura, su trečio kurso virėjais iškepė picą, kuri vaizduoja Žemę. Po pietų mokiniai rinkosi į renginį ,,Žemės diena – protų mūšis 2022“. Renginį pradėjo biologijos mokytoja. Susirinkusiems priminė, kodėl reikia saugoti mūsų planetą, ką mes galime padaryti, kaip gyventi, kad išsaugotume Žemę ateities kartoms. Toliau sekė protmūšis, kurį sudarė gamtos mokslų mokytojos Jurgita ir Audra. Dalyvavo 4 komandos: „Auksinis protas“, „Europiniai“, „Žvėrys“, „Vilkai“. Protų mūšį stebėjo ir vertino linksma ir šmaikšti komisija, kurią sudarė mokytojos Gintarė, Laura, Roberta. Pasibaigus protmūšiui komisija  susumavo rezultatus ir paskelbė nugalėtojus. Jais tapo „Europiniai“ komanda. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis.

Pasaulinė Žemės diena

Visą mėnesį mūsų mokyklos bendruomenės laukia įvairios veiklos, skirtos Pasaulinei Žemės dienai. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė