Respublikiniame konkurse savo žinias demonstravo Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokiniai

Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, Vabalninko skyriuje, surengtas aštuntasis Respublikinis profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 8“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių verslumą, iniciatyvumą, gilinti ekonomikos ir verslo žinias.  Konkurse dalyvavo 13 profesinio mokymo įstaigų komandų. Kiekvienos  profesinės mokyklos komandą sudarė du mokiniai ir mokytojas.

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriui šiame konkurse atstovavo AM 21 grupės mokiniai Edvinas ir Džiugas bei matematikos, ekonomikos ir verslumo mokytoja Daina Baravykienė.

Konkurso metu mokinių laukė įvairios užduotys: ekonominių žinių testas, viktorina ,,Protų mūšis“, loginio mąstymo užduotis ,,Galvok“, marketingo rungtis ir kūrybinė užduotis ,,Ateities verslas“. Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojai klausėsi paskaitos „Ką reiškia šiandien būti mokytoju?“

Pasibaigus konkursui, visi dalyviai buvo apdovanoti  Europos komisijos  narės Rasos Juknevičienės bei Europos Komisijos nario Virginijaus Sinkevičiaus  padėkos raštais, konkurso rėmėjų atminimo dovanėlėmis. Nors ir netapome prizininkais, Edvinas ir Džiugas kartu su dar dviem komandomis pasidalijo 4-6 vietas ir buvo apdovanoti renginio rėmėjų paguodos prizais.

Iš konkurso grįžome ne tik su padėkos raštais ir dovanėlėmis, bet ir su geromis emocijomis, užsidegimu kitais metais konkurse pademonstruoti dar geresnes žinias.

Vyr. matematikos mokytoja Daina Baravykienė