Poezija širdies ir sielos kalba

Gieda paukštis virš mūsų
Ir giedos.
Vytatautas Kernagis

Gimnazijos skyriaus mokiniai, neabejingi poezijai, rinkosi į tradicinę popietė ,,Gieda paukštis virš mūsų“ , kuri skirta poezijos skaitymui ir knygnešių dienai paminėti. Poezijos popietę pradėjo vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Gintarė, pasveikindama susirinkusius, pristatydama šios popietės tikslą. Mokytoja perskaitė eiles, skirtas knygnešiams atminti. Pasirinktas eiles skaitė ir mokiniai. Komisijos atstovės – bibliotekos vedėja Aksinija ir profesijos mokytoja Laimutė sprendė , kas išraiškingiausiai perteikė eiles. Nugalėtojais išrinkti Evelina J. 11 kl., Aleksas D.12kl., Nedas B 12kl.. Padėkomis apdovanoti ne tik nugalėtojai, bet ir visi skaitovai. Džiaugiamės, kad mokiniai myli poeziją. Po poezijos skaitymo mokiniai apžiūrėjo bibliotekos vedėjos paruošta spaudinių paroda, skirta Lietuvos knygnešiams.

Poezija širdies ir sielos kalba

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė