„Gero šimtadienio šou“ RTVMC Šeduvos TVM skyriuje

Saulėtą ir gražią kovo 9 dienos popietę, Šeduvos skyriuje, susirinkome į  Šimtadienio šventę. Šių metų temą vienuoliktokai pasirinko linksmą ir nuotaikingą, jie demonstravo televizijos laidos „Gero šimtadienio šou“ filmavimą.  Šventė abiturientams priminė, kad liko 100 dienų pasiruošti  patiems svarbiausiems jų gyvenime brandos egzaminams, pasikartoti tai, ką išmoko. Liko DAR 100 dienų, ar liko TIK 100 dienų? Kad ir kaip būtų ištarta ši frazė, liko tik tiek. Tad linkime susikaupti ir kuo geriau pasiruošti egzaminams, po kurių laukia naujas gyvenimo etapas, šiais žodžiais juos pasveikino renginio vedėjai – Ema ir Dovydas.

„Gero šimtadienio šou“ RTVMC Šeduvos TVM skyriuje

Šimtadienio šuo prasidėjo sveikinimais. Visus susirinkusius pasveikino centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas, bei  grupės vadovė Audra Kisežauskė. Visi sveikinusieji linkėjo abiturientams prasmingo likusio mokyklinio laikotarpio, sėkmingų egzaminų, susikaupimo ir kuo didesnės sėkmės, priminė ir padrąsino, kad mokytis ir stengtis laiko dar yra.

Po iškilmingų  pasisakymų vienuoliktokai savo kolegoms dvyliktokams padovanojo įspūdingą ir įsimintiną šou. Tiesioginės laidos metu vedėjai, ir žavinga asistentė, kalbino, uždavinėjo įmantriausius klausimus, ragino išbandyti savo jėgas ir pademonstruoti per mokslo metus įgytas žinias. Parengė jiems keletą linksmų, praktinių  užduočių, kurias atliekant  buvo vertinama jų drąsa, kantrybė, kūrybiškumas, stilingumas, dailės įgūdžiai, šmaikštumas, lankstumas, vystymosi progresas, elgesio pokyčiai bei žodyno tobulėjimo tendencijos. Puikiai atliktos abiturientų užduotys įrodė, kad tikslas bus pasiektas ir visų išsvajoti brandos atestatai jau pakeliui. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis bei nominacijomis. Vienuoliktokų padedami, dvyliktokai turėjo prisiekti, ištarti priesaikos žodžius ir suteikti jiems visiškas teises. Iškilmingai įteikti pusatestačiai ir 100 dienų kalendorius, (laiko dėlionė), kuris padės jiems skaičiuoti likusį laiką iki egzaminų.

Už linksmai ir nuotaikingai praleistą laiką dvyliktokai  dėkodami mokytojams, vienuoliktokams, bei visiems susirinkusiems, padovanojo nuostabų koncertą, bei saldainių tortą.

Gražios akimirkos visuomet trumpos, visos šventės turi pabaigą ir „Gero šimtadienio šou“ taip pat. Baigdami  savo transliaciją, laidos vedėjai pakvietė visus svečius nusifotografuoti prie specialiai dvyliktokams paruoštos „Foto sienelės“, atsigerti kavos, ir paskanauti  jiems paruoštų šventinių saldėsių. Džiaugiamės gražia Šimtadienio švente ir dėkojame visiems ją rengusiems mokiniams bei jų mokytojams.

Vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė

Svetainėje lankosi 13 svečių ir nėra prisijungusių narių