Respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių žinių turnyras „Lietuva – tai aš“

Mokyklos mokiniai buvo pakviesti dalyvauti respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių žinių turnyre "LIETUVA – TAI AŠ".  Žinių turnyro tikslas – ugdyti mokinių pilietinį sąmoningumą, skatinant pažinimą ir didžiavimąsi nepriklausomos Lietuvos valstybe. Žinių turnyras vyko Kauno įgulos karininkų ramovėje, Didžiojoje salėje. Pradedant turnyrą buvome pakviesti, tylos minute pagerbti Ukrainos žuvusius karius ir civilius. Žinių turnyras prasidėjo Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestro pasveikinimu. Iš kiekvienos profesinio mokymo įstaigos dalyvavo po du mokinius – iš viso šešiolika komandų iš visos Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Mūsų skyriui atstovavo Džiugas 11 kl. ir Edvinas 11 kl. Žinių turnyro klausimai buvo  iš istorijos, nacionalinio saugumo ir krašto gynybos, lietuvių kalbos ir literatūros, etninės kultūros, gamtos ir geografijos. Iš viso 100 klausimų. Mūsų mokiniams geriausiai sekėsi klausimai iš istorijos, gamtos ir geografijos. Mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlės ir padėka. Džiaugiamės galėję papildyti savo žinių bagažą ir praleidę puikiai laiką.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė