Virėjo specialybės mokinė savo jėgas išbandė nacionaliniame konkurse

Skatindami sveikos mitybos propagavimą, 2021-12-16 dieną Utenos RPM centras organizavo nuotolinį nacionalinį profesinio meistriškumo konkursą VIRĖJAS 2021 „SALDI FANTAZIJA“. Dalyviai gamino desertą iš sveikos mitybos produktų, su sumažintu cukraus kiekiu ir naudojant miltus be gliuteno. Pagrindinis vertinimo kriterijus – tikslinis žaliavų naudojimas, gaminio estetinė išvaizda, pristatymas.

Virėjo specialybės mokinė savo jėgas išbandė nacionaliniame konkurse

Komisiją sudarė – Lina Penkaitienė, UAB „Abuva“ vedėja, Audronė Kuliešienė, UAB „Jotvinė“ direktorė, Rita Bracienė, AB „Utenos krosnys“ gen. direktoriaus pavaduotoja.

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriui atstovavo trečio kurso virėjo specialybės mokinė Andželika. Mokinė atliko  praktines užduotis savo mokyklos laboratorijose ir pagamino sveikuolišką Kynvos pyragą. Konkurse varžėsi 20 dalyvių iš 13 profesinių mokyklų. Džiaugiamės galėję dalyvauti ir išbandyti savo jėgas.

Vyr. profesijos mokytoja Rima Miliauskienė