Integruotos pamokos virėjo ir multimedijos paslaugų teikėjo specialybių mokiniams

Profesijos mokytojos Laima, Rima ir Raimonda vedė integruotas pamokas virėjo specialybės antro ir trečio kurso bei multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokiniams. Mokytoja Laima pateikė informaciją apie varškės gaminiams naudojamus produktus, jų serviravimo įvairovę. Mokytoja Rima supažindino su žuvies patiekalų gaminimo ir pateikimo ypatumais. Apie maisto fotografiją, jos tendencijas, fotografavimo reikalavimus, būdus, mokiniams pasakojo mokytoja Raimonda. Po teorinių pamokų vyko praktiniai užsiėmimai. Virėjo specialybės mokiniai gamino patiekalus, o multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokiniai mini fotostudijoje fotografavo patiekalų gamybai naudojamus produktus ir jau paserviruotus patiekalus. Pamokų metu vykusioje refleksijoje mokinai aptarė gautus rezultatus, pateikė pastebėjimus ir pasiūlė tokias pamokas organizuoti dar ne kartą.

Profesijos mokytoja metodininkė Raimonda Ulinskienė