Europos judumo savaitei skirtas renginys

Spalio 6 d. fizinio ugdymo mokytojas Vigantas Tarbūnas pakvietė mokyklos mokinius ir mokytojus sudalyvauti rudens kroso varžybose, kurių tikslas – paminėti Europos judumo savaitę, ugdyti sveikos gyvensenos sampratą, populiarinti bėgimą, kaip sveikatinimo priemonę. Iš dalyvavusių merginų, pirmąją vietą laimėjo trečio kurso VR 19 mokinė Andželika, antrąją vietą – 11 klasės mokinė Karolina, trečiąją vietą – 12 kl. mokinė Inesa. Iš vaikinų pirmąją vietą iškovojo ML 21  grupės mokinys – Martynas, antrąją vietą – 11 kl. mokinys Kasparas, trečiąją – 11  kl. mokinys  Dinas. Mokytojų prizines vietas iškovojo Laimutė, Rima, Raimonda, Audra. Visus prizininkus medaliais apdovanojo mokytojas Vigantas. Pirmosios vietos prizininkams įteiktos ir atminimo dovanėlės – knygos. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Europos judumo savaitei skirtas renginys

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė