Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka netradicinėje aplinkoje

Daug stebuklų yra pasaulyje, tik ne visiems
Jie prieinami; vieniems dėl to, kad jų negirdi ir
Nemato, kitiems dėl to, kad jų nesupranta.
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

Kiekviena tauta per ilgus amžius sukūrė iš kartos į kartą perduodamus savo papročius, tradicijas, vietovardžius, dainas, įvairius pasakojimus, kitus dvasinius lobius. Tai praturtina ir įprasmina žmonių gyvenimą, atspindi jų buitį ir būtį, požiūrį į aplinką, laikmetį, gamtos reiškinių, svarbių įvykių suvokimą, tarpusavio santykius, turi auklėjamąją ir pažintinę reikšmę – tai padavimai ir legendos, kurių Radviliškio kraštas turi nemažai.

Rugsėjo 21d. pirmo kurso gimnazijos skyriaus mokiniams, prisidedant bibliotekos vedėjai Aksinijai Gulbinienei bei istorijos mokytojai metodininkei Vitalijai Rutkauskienei,  lietuvių kabos ir literatūros pamoka vyko ant Raginėnų piliakalnio. Jos metu mokiniai susipažino su Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojais ir klausė Radviliškio krašto legendų ir padavimų.

Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka netradicinėje aplinkoje

Vyr. lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Gintarė Nausėdienė