Žirgų konkūrai parodoje „Avis aprengs ir pamaitins“

Rugsėjo 4 dieną Šeduvoje įvyko devintoji specializuota avininkystės „Avis aprengs ir pamaitins 2021“ paroda. Jau antri metai, centro direktoriaus Jono Pravilonio iniciatyva, šį renginį  puošia ir RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės darbuotojo specialybės mokinių pasirodymai su žirgais. Šiemet mokyklai atstovavo Inga Čerepovičiūtė su žirgu Linaru, Diana Sanarskytė su Hiunfeldu, Milita Butkutė su Belūga. Merginos demonstravo žirgų konkūrų parodomąsias varžybas, kurių metu žiūrovai galėjo susipažinti su šia elegantiška žirgų sporto šaka. Renginio metu savo pasirodymą rodė ir šunų  agility komanda „Naujasis  Džiugas“, kurios sudėtyje dalyvavo ir mūsų mokinė Inga Čerepovičiūtė su dviem savo augintinėmis.

Žirgų konkūrai parodoje „Avis aprengs ir pamaitins“

Kviečiame peržiūrėti renginio akimirkas, kurias įamžino praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas.

vyr. profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė