Mokiniai tęsia praktiką Portugalijoje

Centro automobilių mechaniko specialybės mokiniai sėkmingai atlieka praktiką Portugalijos Barcelos miesto automobilių servisuose.

Mokiniai tęsia praktiką Portugalijoje

Būsimieji automobilių mechanikai gilina praktinius įgūdžius automobilių remonto ir techninės priežiūros srityse. Automobilių servisų darbuotojams padedant jiems jau teko atlikti įvarius kėbulo remonto darbus, išimti ir remontuoti automobilių mazgus, remontuoti ratus, stabdžių sistemas ir važiuokles, atlikti kitus darbus.

Laisvalaikiu mokiniai aplankė Porto miestą, jo  senamiestį, plaukė laivu ir  grožėjosi miesto vaizdais bei tiltais. Organizuota išvyka į Guimaraes ir Bragos miestus. Guimaraes mieste mokiniai aplankė  senovinę pilį ir miesto senamiestį. Didžiulį įspūdį paliko Bragos  miestas ir šventovė, esanti kalne 500 m aukštyje.

Profesijos mokytojas Ričardas Tamkus