Prasidėjo mokinių stažuotė Maltoje

Žirgininkystė verslo darbuotojo specialybės mokinės, lydimos vyr. profesijos mokytojos Ingos Gailiuvienės, išvyko į St. Georgijos miestą Maltoje. Stažuotė vykdoma pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo projektą Nr. 2018-1-LT01-KA102-046653 "Tarptautinis mobilumas profesinio mokymo kokybės gerinimui ir nauji darbiniai bei socialiniai įgūdžiai specialių poreikių ir mažiau galimybių turintiems jaunuoliams". Merginos poromis atliks praktiką trijuose skirtinguose žirgynuose po vieną savaitę, kad galėtų įgyti kuo daugiau patirties. Luka Kalinauskaitė ir Milda Jakštaitė pirmąją savaitę darbuosis žirgų prieglaudoje RMJ Horse Rescue, kurioje prižiūrima 20 žirgų. Fausta Turskytė ir Emilija Gajauskaitė kaups patirtį Arthur Tabone Horse Riding lenktyninių žirgų arklidėse. Kristina Tamošiūnaitė ir Aufelija Tautkevičiūtė prižiūrės Bidnija Horses Riding žirgyno turistinius žirgelius. Tikimės, kad kelionė bus kupina įspūdžių ir naujų žinių, kurias bus galima pritaikyti grįžus į savo mokyklą.

Prasidėjo mokinių stažuotė Maltoje

Vyr. profesijos mokytoja Inga Gailiuvenė