Karjeros diena Grinkiškio J. Poderio gimnazijoje

Šiais metais, kaip ir kasmet, centro komanda dalyvavo Grinkiškio J. Poderio gimnazijos organizuotoje karjeros dienoje. Profesijos mokytoja metodininikė Raisa Bučinskienė, neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė ir profesijos mokytoja Daiva Gakštienė išsamiai pristatė centre ir skyriuje vykstančią veiklą, supažindino su specialybėmis, pateikė informacijos apie priėmimo sąlygas, popamokinę veiklą, socialines garantijas, stažuočių galimybes bei karjeros perspektyvas. Su mokiniais bendravo ir įvairių veiklų jiems siūlė ne tik mokytojos, bet ir centro virėjo bei floristo specialybės mokiniai, elektromontuojo specialybės mokiniai, besimokantys skyriuje. Gimnazistai turėjo progą išbandyti save konkrečioje specialybėje. Jie mielai kepė blynus, tikrino savo rankos miklumą, gamino pavasarines dekoracijas, gilino žemės ūkio technikos bei geografijos žinias.

Karjeros diena Grinkiškio J. Poderio gimnazijoje

Svetainėje lankosi 19 svečių ir nėra prisijungusių narių