Žirgų mylėtojai savo jėgas išbandė „Kalėdinės taurės“ varžybose

Raudondvaryje rinkosi žirginio sporto entuziastai. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius sukvietė visus į tradicines „Kalėdinės taurės“ žirgų konkūrų varžybas. Konkūruose dalyvavo apie 80 žirgo ir raitelio duetų iš įvairių Lietuvos kampelių. Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrių varžybose atstovavo žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai. Renginį pradėjo ir žiūrovus bei dalyvius sveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Direktorius džiaugėsi žiūrovais ir svečiais, nepabūgusiais šalčio bei kasmet gausiai į varžybas susirenkančiais dalyviais. Varžybų atidaryme dalyvavo gausus būrys svečių. Vienas jų, taręs sveikinimo žodį, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, mielai apsilankantis žirgų mylėtojų renginiuose. Pakalniškių seniūnijos seniūnas Kęstutis Ulinskas džiaugėsi ilgamečiu renginiu ir sveikino organizatorių iniciatyvą. Šeduvos seniūnas Justinas Pranys taip pat nepraleido progos apsilankyti renginyje ir jau tradiciškai sveikino ne tik dalyvius, bet parodė dėmesį ir žirgams, įteikdamas jiems dovaną. Prie svečių sveikinimų prisidėjo UAB „Šeduvos avininkystė“ vadovas Rimantas Kairys. Šeduvos mokymo skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis dėkojo dalyviams ir svečiams už parodytą dėmesį bei žirgų sporto populiarinimą.

Žirgų mylėtojai savo jėgas išbandė „Kalėdinės taurės“ varžybose

Varžybas stebėjo ir joms teisėjavo Alvija Gražulytė. Pirmajame „Atidarymo taurės konkūre“ (kliūčių aukštis 60 cm) I vietą užėmė Vakarė Grigaliūnaitė su žirgu Miledi, atstovaujanti „Pušyno vilos“ žirgynui. II vietą pelnė Akvilė Zinytė su žirgu Bazilika, atstovaujanti „Lauros žirgams“. III vieta atiteko Rokui Opulskiui su žirgu Kalipsė, iš Anykščių kūno kultūros ir sporto centro jojimo klubo "Mikadoras". „Jokerio'' taurės konkūre dalyviai turėjo įveikti 80-90 cm aukščio kliūtis. Šiame konkūre I vietą iškovojo Kamilė Čičirkaitė su žirgu Frederykas, atstovaujanti sporto klubui "Origonas" (Anykščių r.). II vietą užėmė Vilda Lukaitytė su žirgu Muranas, atstovaujanti „Vaidos žirgus“. III vietą laimėjo Monika Ungurytė su žirgu Muranas, atstovaujanti  Vaidos žirgus“. Pagrindiniame „Kalėdinės taurės" konkūre, kurio kliūčių aukštis 100-110 cm. I vieta skirta Gabrielei Baužaitei su žirgu Savana, atvykusiai iš sporto klubo „Mikadoras" (Anykščių r.). II vietą iškovojo Augustė Baužaitė su žirgu Menson, iš sporto klubo „Mikadoras" (Anykščių r.). III vietą užėmė Emilija Bitvinskaitė atstovaujanti sporto klubui "Origonas" (Anykščių r.).

Ypatingą padėką norime pareikšti varžybų rėmėjui ūkininkui Vytautui Čepaičiui ir įmonės „Fasma“ vadovui Sigitui Krivickui. Visus žirgų entuziastus tikimės pamatyti ir kitais metais.

Svetainėje lankosi 12 svečių ir nėra prisijungusių narių