Tolerancijos dieną – tinkamo rakto paieškos

Šiais metais skyriaus bendruomenė prisijungė prie iniciatyvos pasitikti Tolerancijos dieną su tolerancijos raktu. Raktas – puikiai tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstančių kitą religiją. Gimnazijos skyriaus mokiniai apie toleranciją kalbėjo per pamokas, svarstė, ar jie patys yra tolerantiški, ar mūsų visuomenę galima vadinti tolerantiška.

Savo mintis mokiniai užrašė ir pakabino mokyklos koridoriuje ant senų durų, šalia raktų stendo. Norime tikėti, kad iš gausybės „raktų“, kiekvienas išsirinks jam tinkantį ir sugebės savyje dar plačiau atverti tolerancijos duris.