Mūsų mokinys Radviliškio rajono apdovanojimuose pripažintas pilietiškiausiu

Kiekvieno žmogaus sieloje yra miniatiūrinis jo tautos portretas.

Gustavas Freitagas

Gegužės 31 dieną Radviliškio kultūros centre vyko ne eilinis renginys. Radviliškio rajono jaunimą sukvietė Radviliškio jaunimo apdovanojimai „Mes jėga“. Apdovanoti labiausiai nusipelnę Radviliškio kraštui ir Lietuvai jaunuoliai.

Labai džiaugiamės, kad PILIETIŠKIAUSIO JAUNUOLIO APDOVANOJIMAS atiteko mūsų skyriaus mokiniui, mokinių tarybos pirmininkui IMRANUI KRIŠTANAIČIUI. Mokinys šiuo metu yra abiturientas ir įtemptai dalyvauja brandos egzaminų sesijoje, tačiau tai jam nesutrukdo būti aktyviu piliečiu ir pavyzdingu šaulių sąjungos nariu. Geri darbai visuomet sulaukia įvertinimo, tačiau kai tai padaroma viešai – apima pasididžiavimo jausmas, kad ir mes, mokytojai, galime prisiliesti prie tokių asmenybių ugdymo.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė Gintarė Nausėdienė